Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У Жмеринській ОДПІ проводять семінари з новацій законодавства

20.02.2017

Тут переконані, що своєчасне інформування платників про новації в законодавстві сприяє попередженню та уникненню порушень. Днями в приміщеннях Жмеринської ОДПІ, Барського та Мурованокуриловецького відділення відбулися семінари організовані працівниками Жмеринської ОДПІ за участі фахівців Вінницької обласної організації „Знання”.

Відкриваючи семінар, начальник Жмеринської ОДПІ звернулась до присутніх зі вступним словом. Вона акцентувала увагу на важливості інформування громадськості про порядок справляння податків і зборів, про останні зміни в податковому законодавстві. Нагадала платникам про важливість активних взаємовідносин з органами Державної фіскальної служби.

На семінарах висвітлювались найактуальніші питання, пов’язані із основними змінами в податковому законодавстві, які стали чинними з 01.01.2017 року. Особливу увагу приділили змінам в оподаткуванні фізичних осіб, новаціям в адмініструванні податку на прибуток, місцевих податків, ресурсних платежів, екологічного та акцизного податків та інше. Крім цього, фахівці зробили акцент на зміні розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати – з 1 січня їх розмір становить 1600 і 3200 гривень відповідно. Відтак, до 704 гривень збільшився і розмір мінімального страхового внеску, а ставка єдиного податку для платників першої групи встановлена в розмірі до 10% від прожиткового мінімуму, тобто не більше 160,0 грн. на місяць, для платників ІІ групи ставка розраховується з мінімальної заробітної плати 3200 грн.

Серед іншого, присутнім нагадали, що триває кампанія декларування, за якою окремі категорії осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Також, слухачів ознайомлено із змінами в адмініструванні податку на додану вартість. Обговорено порядок подання звітності платниками податку на прибуток та неприбутковими установами і організаціями.

Кожен із присутніх мав можливість отримати особисту кваліфіковану консультацію, поради та застереження.

Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області