Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці та волонтери Тульчинщини під час „Декларування-2017” координують просвітницьку роботу

21.02.2017

На переконання фахівців Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ, співпраця податківців з волонтерами надає можливість ще більше порозумітись з платниками податків та громадянами міста і району. Вони, в першу чергу, надійними помічниками в роботі Центру обслуговування платників, особливо на початку року.

Так, протягом січня - лютого цього року щоденно податківці приймають понад 150 громадян чи суб’єктів господарювання. Особливо необхідна допомога волонтерів під час кампанії декларування. Адже тільки за попередній рік задекларували свої доходи майже 500 осіб мешканців Тульчинщини, які додатково сплатили до місцевих бюджетів близько 600 тисяч гривень.

Відтак, для координації просвітницької роботи під час декларування громадянами доходів працівники державної фіскальної служби Тульчинщини  разом із волонтерами детально розбирались у заповненні Декларації про майновий стан та доходи. Цьогоріч волонтери – це студенти ВПТУ-41 та Чернівецького національного університету, які безкоштовно розповсюджують листівки та буклети щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2016 році, запрошують громадян подати декларацію про майновий стан і доходи. Для зручності останніх податківці планують здійснювати спільні виїзди в сільські ради, де будуть надавати консультації щодо подання декларацій.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 3 травня 2017 року. Отож, закликаємо  виконати громадянський обов’язок – задекларувати свої доходи. Тим більше, що Центр обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ на час проведення деклараційної кампанії переведений у посилений режим роботи: за подовженим графіком – до 19.00 в робочі дні тижня, та роботою по суботах до 13 години.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області