Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Фіскальна служба Тульчинщини відзвітувала про підсумки перших місяців роботи

07.03.2017

Головним завданням органів Державної фіскальної служби є забезпечення прогнозованого, ритмічного і стабільного наповнення державного та місцевих бюджетів. Робота Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області націлена на розвиток та зміцнення партнерських відносин з представниками бізнесових структур району. Конструктивна співпраця з платниками податків на засадах довіри та взаємодопомоги, покращення якості їх обслуговування, зниження адміністративного тиску сприяють наповненню бюджетів та забезпеченню соціального захисту громадян.

Днями, у фіскальній службі Тульчинського району відбувся брифінг начальника Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталія Чуби для представників місцевих засобів масової інформації. Він повідомив, що за січень-лютий поточного року до зведеного бюджету перераховано 47,6 млн.грн., що більше показника відповідного періоду минулого року на 22.6 млн.грн.

До державного бюджету перераховано понад 23,3 млн. грн. податків і зборів. Доходи місцевих бюджетів склали 25,5 мнл.грн., що більше  факту січня-лютого минулого року на 10,6 млн. грн.

Основними джерелами наповнення бюджетів за період січень – лютий  традиційно стали: податок на додану вартість – майже 15,1 млн.грн,, військовий збір – 1,5 млн.грн., податок на доходи фізичних осіб – 17,4 млн.грн., акцизний податок – 1,6 млн.грн., екологічний податок – 3,5 млн.грн. Сплата єдиного податку склала майже 5,3 млн.грн., в тому числі від сільськогосподарських підприємств – понад 1,4 млн.грн. та від ФОП – 3,6 млн.грн.

Протягом двох місяців поточного року мешканці району спрямували до бюджету майже 21 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що надасть Пенсійному фонду виплачувати своєчасно пенсії та страхові виплати.

„Надходження вдається досягти за рахунок налагодження співпраці з платниками податків, важливості якої приділяється підвищена увага під час проведення семінарів та зустрічей керівництва з бізнесом району, та за рахунок активної співпраці з місцевими органами виконавчої влади. Значну роль також відіграє і функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, постійне вдосконалення електронних сервісів ДФС, що сприяє спрощенню ведення бізнесу”,- сказав  Віталій Чуба.

На завершення начальник фіскальної служби району подякував всім платникам за активну співпрацю та побажав успіхів у їх діяльності та спільній справі – наповнення бюджетів.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області