Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Дотримання законодавства у сфері оплати праці – на контролі

13.06.2017

Нещодавно голова Тульчинської райдержадміністрації Микола Підболячний  провів чергове засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, за участі провідних фахівців Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ, Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, центру зайнятості населення та структурних підрозділів райдержадміністрації. 

На порядку денному розглядались питання з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, а також факти виплат деякими підприємствами та суб'єктами підприємницької діяльності заробітної плати нижче рівня законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати. На засідання комісії були запрошені керівники підприємств та фізичних осіб-підприємців, в яких відзначено низький рівень розміру заробітних плат, проаналізовані причини та надані рекомендації роботодавцям, проведено роз’яснювальну роботу щодо вимог трудового законодавства.

Також,створеною робочою групою проведено рейд перевірок на ринку м.Тульчина та торгових центрів з виявлення використання найманих працівників без належного оформлення. Протягом січня - травня поточного року тільки у СПД-фізичних осіб району було прийнято понад 300 громадян.

Очільник податкової служби району Віталій Чуба вкотре нагадав, що питання детінізації заробітної плати, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати у розмірі меншому за передбачений законодавством рівень перебувають на постійному контролі контролюючих органів та органів влади.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області