Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У підрозділі ДФС Тульчинщини відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби

30.06.2017

У вітальній промові керівник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталій Чуба висловив подяку всім державним службовцям, які з повною віддачею працювали та працюють на користь розвитку свого краю. „Державна служба – праця специфічна. Це робота не на державу, а на громадян цієї держави. І спрямована вона на сприяння соціально-економічному розвитку регіону та поліпшення рівня життя людей. Впевнений, що без тісної співпраці органів місцевого самоврядування та фіскальної служби стабільний розвиток Тульчинщини, зокрема, та країни загалом буде неможливий",– з такими словами очільник фіскальної служби району звернувся до присутніх на урочистостях.

У своїй промові він особливо відзначив роботу працівників Центру обслуговування платників. Статистика послуг та результати анкетування свідчить про високу інтенсивність роботи  Центру обслуговування платників.  Якщо взяти до уваги, що фахівці територіального підрозділу ДФС, окрім адмінпослуг, надають практичну допомогу в заповненні і поданні звітності, консультують з питань застосування норм податкового законодавства, а кожен громадянин, підприємець, бухгалтер чи представник фінансової служби підприємства,  може отримати необхідні послуги на належному рівні, то навантаження на кожного працівника ЦОП досить серйозне.

Крім того, в стінах районного підрозділу ДФС протягом І півріччя 2017 року проведено 8 зустрічей керівників та фахівців ДФС із представниками інститутів громадянського суспільства та бізнес-спільноти. Для вчасного та якісного інформування платників про зміни законодавства, організовано та проведено 10 семінарів, в яких взяли участь понад 500 платників податків. Також проведено 6 сеансів «гарячої» телефонної лінії. За вказаний період в засобах масової інформації  було розміщено понад 70 матеріалів з питань застосування норм податкового законодавства та єдиного внеску.

«Ми і надалі працюватимемо для платників податків, дотримуючись принципу відкритості та конструктивного діалогу з представниками бізнесу і громадськості, щоб спільно формувати позитивний імідж фіскальної служби у суспільстві», – наголосив очільник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Віталій Чуба.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області