Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Платники Вінниччини вивчали новації електронного адміністрування ПДВ

30.06.2017

Як працюватиме з 1 липня цього року система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН, під час  безкоштовного обласного семінару дізнались сьогодні платники ПДВ Вінниччини.

Відкриваючи семінар, начальник відділу комунікацій Головного управління ДФС у Вінницькій області Таїса Глімбоцька нагадала присутнім, що система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних та розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, була запроваджена ще з квітня 2017 року. Утім, період з 01.04.2017 р. по 01.07.2017 р. був перехідним. Відтак, система працювала у тестовому режимі, тобто з певними послабленнями. А саме, під час виявлення невідповідності процедура, визначена п.201.16 ПКУ, здійснювалась без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі. І от з 1 липня електронна система вже запрацює в повному режимі. А значить блокуватиме реєстрацію ризикових податкових накладних.

Більш детально на новаціях у механізмі електронного адміністрування ПДВ зупинилась начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Вінницькій області Світлана Білилівська. Серед іншого вона зауважила, що автоматизований моніторинг здійснюється фіскальною службою на підставі аналізу звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за встановленою формою.

В результаті моніторингу реєстрація податкової накладної може бути відновлена або ж платнику може бути відмовлено у такій реєстрації.

Підсумовуючи навчання, Світлана Білилівська відповіла на питання платників податку на додану вартість та звернула їхню увагу на те, що у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН, платник має право надати Таблицю даних платника податків.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області