Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Для обізнаності у податкових змінах – інформаційні зустрічі в стінах Вінницької ОДПІ

03.08.2017

У приміщенні Вінницької ОДПІ  відбулися чергові інформаційні зустрічі  з  платниками податків юридичними  та фізичними особами, заплановані на липень. Присвячені вони змінам у податковому законодавстві України. Працівники  Вінницької ОДПІ  ознайомили присутніх з останніми новаціями, які відбулись у сфері оподаткування.  Топ-темою зустрічей було питання електронного адміністрування ПДВ та блокування податкових накладних.

Зокрема,  увага присутніх акцентувалась на критеріях ризику, на алгоритмі дій платників у разі зупинення реєстрації податкових накладних та порядку формування і надання документів  про підтвердження  реальності здійснення операції для  відновлення  реєстрації таких податкових накладних.

Також платники отримали актуальну інформацію про особливості оподаткування  ПДФО та військовим збором у 2017 році окремих доходів та адміністрування єдиного податку і єдиного внеску. 

Крім того,  присутнім нагадали про кампанію декларування доходів громадян у частині податкової знижки та питання оформлення трудових відносин і оплати праці. Значна увага була приділена сплаті громадянами податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку.

До участі в цих інформзустрічах долучились запрошені працівники Управління Пенсійного фонду, які повідомили про актуальні питання пенсійного законодавства, майбутню пенсійну реформу та  нові електронні сервіси.

Наприкінці кожної зустрічі лектори відповіли на всі питання присутніх, надали  актуальну друковану продукцію та нагадали, що традиційні інформзустрічі для платників податків відбуваються  в актовому залі Вінницької ОДПІ щомісячно: для юридичних осіб- кожного третього вівторка та для СПД – кожного останнього понеділка місяця о 10-00 годині. 

Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області