Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За вісім місяців у тульчинському Центрі обслуговування платників надали майже 35 тисяч послуг

12.09.2017 -

Із загальної кількості послуг, наданих фахівцями Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області за січень-серпень 2017 року, близько 5 тисяч – адміністративні.

Щодо структури послуг, то за цей час у Тульчинському ЦОП  видано 2400 карток платника податків. Ще 27 платників скористалися послугою з реєстрації РРО. Також, 390 суб’єктів господарської діяльності здійснили реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій. Підготовлено та видано 50 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. 290 громадян зареєструвались на спрощену систему оподаткування, а 492 платника отримали витяги з реєстру платників єдиного податку. За отриманням чи продовженням терміну дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами звернулось 43 платника. Перереєстровано в реєстрі неприбуткових установ і організацій понад 75 установ, та понад 50 неприбуткових установ внесено до Реєстру.

Додамо, що з адресою, контактними даними та графіком роботи Центру обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Вінницькій області за гіперпосиланням http://vin.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/126855.html

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області