Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Про наповнення бюджету – на брифінгу очільника Тульчинського відділення фіскальної служби

13.09.2017 -

Підсумовуючи результати роботи з надходжень до бюджетів усіх рівнів, заступник начальника-начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Віталій Чуба зазначив, що протягом січня - серпня 2017 року до зведеного бюджету зібрано податків у сумі  205,3 млн. грн. Темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники. Найбільші надходження складають податок на додану вартість та податок на доходи фізичних осіб.

Протягом восьми місяців поточного року до державного бюджету перераховано майже 11 млн.грн. екологічного податку, що на 7,3 млн.грн. більше індикативного показника. Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло понад 107 млн.грн.

У своєму виступі Віталій Чуба відзначив і стабільність у надходженнях платежів до місцевих бюджетів, які спрямовуються на реалізацію соціальних програм та розвиток інфраструктури регіону. З початку року місцеві бюджети отримали на ці цілі майже 112 млн. грн. податків, серед яких основними були податок на доходи фізичних осіб – 92,1 млн.грн., єдиний податок – 16,8млн.грн. та акцизний податок з роздрібної торгівлі підакцизними товарами –  2,9 млн. грн.

Наприкінці брифінгу Віталій Чуба попросив медівників ще раз нагадати нагадав платникам податків про особисту відповідальність за наповнення бюджету та закликав їх не тільки не порушувати законодавчо встановлені терміни сплати, а й піклуватися про рівномірне наповнення дохідної частини бюджету. А ще посадовець висловив надію на те, що й надалі набраний темп буде витримано задля реалізації запланованих змін та реформ.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області