Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зустріч керівника Вінницької ОДПІ з платниками податків

13.09.2017

Нещодавно в.о.начальника Вінницької ОДПІ  Ігор Бондар зустрівся з платниками податків. Керівник інспекції  проінформував присутніх про здобутки 7 місяців поточного року. Зокрема, про забезпечення  надходжень до бюджетів усіх рівнів в розмірі 2,5 млрд.грн., що більше минулорічних на 717 млн.грн., перевиконання прогнозних показників Державного бюджету на 228 млн.грн. та місцевих бюджетів на 368 млн.грн. Подякував представникам бізнесу  за їх  вклад у виконання дохідної частини бюджету. 

Також, під час зустрічі йшла мова про реформування фіскальної служби; розширення  кількості та  можливостей електронних сервісів ДФС, зокрема, електронного кабінету платника податків; про законодавчі ініціативи щодо  запровадження єдиного рахунку сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску для платників.

Не залишилось без обговорення актуальне питання сьогодення – сплата громадянами земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки. Керівник Вінницької ОДПІ звернув увагу на те, що неотримання повідомлення-рішення не надає права несплати податків. Відтак принагідно та запросив громадян, які з будь-яких причин ще не отримали повідомлення, або незгодні з даними зазначеними в рішенні – повідомленні чи  мають сумніви  щодо необхідності  оподаткування,  без зволікань звернутися до  податкової інспекції  для звірки даних.

Особливу увагу Ігор Бондар приділив питанню активізації останнім часом  телефонних шахраїв,  які від імені  керівників інспекції, погрожуючі створенням проблем у веденні бізнесу зі сторони фіскальних органів, вимагають у суб’єктів господарювання грошову «винагороду». Очільник інспекції закликав платників – бути пильними та не піддаватися на провокації, а у разі надходження  таких пропозицій  негайно повідомляти  правоохоронні органи та управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області  за номером 66-02-05.

Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області