Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Вінницькій ОДПІ відбувся семінар для юридичних осіб

22.09.2017

Днями у актовій залі Вінницької ОДПІ відбувся черговий семінар для платників податків-юридичних осіб. Учасники зібрання отримали нагоду дізнатись про новації законодавства та останні роз’яснення ДФС України в частині оподаткування юридичних осіб.

Відкрив семінар  в.о.начальника Вінницької ОДПІ  Ігор Бондар. Він поінформував присутніх про стан забезпечення надходжень до  бюджетів всіх рівнів, про реформування фіскальної служби, надання адміністративних послуг Центром обслуговування платників, розширення кількості електронних сервісів ДФС. Акцентував увагу на нових можливостях електронного кабінету платника податків, зокрема, для платників ПДВ та вкотре закликав бути обачними і не піддаватися на провокації телефонних шахраїв.

Потім фахівці ГУ ДФС у Вінницькій області, які брали участь в семінарі, зупинились на актуальних питаннях функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, моніторингу відповідності  податкових накладних критеріям оцінки ризиків. Детально розглянули дії платників, у разі зупинення реєстрації податкових накладних, правильності та повноти формування документів для їх розблокування.

Серед іншого, розглядалися також питання оподаткування ПДФО окремих видів доходів, правильності заповнення форми 1-ДФ та легалізації заробітної плати працівників.

Окремо висвітлювалась тема застосування реєстраторів розрахункових операцій та здійснення готівкових розрахунків суб’єктами господарювання.

Наприкінці семінару фахівці фіскальної служби дали відповіді на запитання платників.

Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області