Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У фіскальному підрозділі Крижополя – семінар для платників

03.11.2017

У приміщенні Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ відбувся семінар для платників податків юридичних та фізичних осіб. Його присвятили змінам у податковому законодавстві.

Відкрила зібрання заступник начальника-начальник Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ Людмила Степанівна Сузанська. Вона, зокрема, поінформувала присутніх про стан забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів. Нагадала про реформування фіскальної служби. Розповіла про надання адміністративних послуг Центром обслуговування платників та розширення кількості електронних сервісів ДФС.

Серед іншого посадовець акцентувала увагу присутніх на нових можливостях електронного кабінету платника податків, зокрема, для платників ПДВ, та вкотре закликала бути обачними і не піддаватися на провокації телефонних шахраїв. 

Потім учасники семінару ознайомились із останніми новаціями, що торкнулись сфери оподаткування. А також дізнались про окремі нюанси ведення бухгалтерського обліку та адміністрування податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших питаннях.

По завершенні семінару платники отримали відповіді на свої запитання.

 

Крижопільське відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області