Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Проблемні моменти з ПДВ у сільгоспвиробників вирішували за „круглим столом”

11.12.2017

Днями у конференц-залі Вінницької ОДПІ  відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Помилки при складанні податкових накладних сільгоспвиробниками: наслідки та механізм їх виправлення».  У заході  взяли участь фахівці Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області та головні бухгалтери сільськогосподарських підприємств міста Вінниці, Вінницького та Тиврівського районів. 

Серед іншого під час засідання обговорювалися питання впливу помилок, допущених платниками ПДВ при визначенні в податкових накладних (ПН), ознаки їх належності  до спецрежиму на результат обчислення в системі електронного адміністрування ПДВ реєстраційного ліміту для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі ПН. Зокрема, розглядалися ситуації, що спричинили зменшення реєстраційного ліміту та  можливі шляхи  їх виправлення.  

Працівники фіскальної служби акцентували увагу на тому, що сільгоспвиробники можуть самостійно до 8 грудня 2017 року виправити помилки в ПН, виписаних в період з 01.07.2015р. по 31.12.2016 р. та зареєстрованих не пізніше 15.01.2017р., через подання до них Повідомлення у вигляді розрахунку коригування кількісних та вартісних показників, розповівши про особливості їх складання.

Разом з тим, аграрії зазначали, що на зменшення реєстраційного ліміту впливають і інші чинники, а саме: накладні виписані неплатнику ПДВ або умовний продаж, які у 2015 році не  підлягали обов’язковій реєстрації. 

Під час жвавого обговорення кожен із бухгалтерів мав можливість з’ясувати для себе й інші питання, що  призводять для  неправильного визначення податкового зобов’язання з ПДВ.

За результатами зустрічі було визначено коло питань, які на думку платників, потребують подальшого законодавчого врегулювання.

Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області