Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Щомісячні семінари у Вінницькій ОДПІ на допомогу суб’єктам господарювання

08.12.2017

Багато років поспіль в актовій залі Вінницької ОДПІ збираються головні бухгалтери підприємств та СПД на щомісячні семінари аби дізнатись про новації податкового законодавства та останні роз’яснення ДФС України в частині оподаткування.

У програмі семінарів висвітлюються питання щодо законодавчих новацій з ЄСВ, оподаткування ПДФО окремих видів доходів, нові роз’яснення ДФС щодо застосування спрощеної та загальної систем оподаткування, закриття підприємницької діяльності, порядку подання звітності роботодавцями тощо. Окремим блоком розглядаються питання застосування нових критеріїв ризику в системі моніторингу відповідності  податкових накладних, дії платників, у разі зупинення реєстрації податкових накладних, порядку звітування неприбуткових організацій.

До участі в семінарах запрошуються, зокрема, працівники головного управління держпраці у Вінницькій області, які роз’яснюють питання оформлення найманих працівників та легалізації заробітної плати, проведення перевірок та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання щодо додержання норм законодавства про працю та соціальних гарантій працюючих. Також  на семінарах виступають представники Лівобережного центру зайнятості, які інформують про роботу Центру підтримки підприємництва.

Окрім того, під час грудневих семінарів цього року та у І кварталі 2018 року заплановані до розгляду питання щодо декларування доходів та сплати майнових податків громадянами, їхньої відповідальності за несплату або несвоєчасну сплату нарахованих податків.

Для зацікавлених платників податків Вінницька ОДПІ нагадує, що семінари для юридичних осіб проводяться – кожного  3-го вівторка місяця, а для фізичних осіб-СПД- кожного останнього понеділка місяця. У грудні 2017 року – це відповідно 19 грудня та 18 грудня (у зв’язку з визнанням 25 грудня неробочим днем). 

Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області