Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Блокування податкових накладних вінницькі платники вивчали на семінарі-практикумі

14.12.2017

Днями у актовій залі Вінницької ОДПІ тривало жваве обговорення блокування реєстрації податкових накладних у СМКОР. Тут відбувався семінар-практикум для платників податку на додану вартість. До участі у заході були запрошені керівники та головні бухгалтери підприємств реального сектору економіки, у яких призупинено реєстрацію податкових накладних або розрахунків коригування в ЄРПН.

В.о. заступника начальника – начальника Вінницького управління ГУ ДФС у області Ігор Бондар відкриваючи зустріч повідомив присутніх про останні новації у цьому напрямку. Зокрема він розповів про вдосконалення системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків та результати від її впровадження.

Про умови блокування податкових накладних та розрахунків коригування, перелік  і порядок оформлення та відправки документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК та порядок оскарження рішення ДФС про відмову  в  їх реєстрації, детально розповіла начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Вінницькій області Світлана Білилівська.

У свою чергу, заступник начальника  – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Валентина Красіліч акцентувала увагу учасників семінару-практикуму на порядку формування податкового кредиту в разі зупинення реєстрації ПН та  особливостях формування РК.

Під час спілкування  платники  розповіли представникам фіскальної служби про  наявність  ряду проблемних питань, що виникають  при реєстрації  ПН/РК, формуванні повідомлення та таблиці для  їх розблокування, надали пропозиції щодо їх вирішення.

Підсумовуючи зібрання Ігор Бондар зазначив, що такі зустрічі є корисними і для платників ПДВ, і для фіскальної служби. Оскільки перші змогли отримати вичерпні відповіді на свої питання та практичні поради, а працівники фіскальних органів, дізнавшись з перших вуст про проблемні моменти у системі адміністрування ПДВ, напрацювати  пропозиції щодо удосконалення роботи СМКОР.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області