Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На семінарі з платниками податків Крижопільщини йшлося про останні зміни податкового законодавства

15.01.2018

Нещодавно у актововій залі Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ відбувся семінар з платниками податків. Відкрила семінар заступник начальника - начальник Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області Людмила Сузанська. Вона привітала присутніх з Новорічними та Різдвяними святами, побажала всім міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, миру.

У ході семінару платники дізнались про зміни в законодавстві, які з 1 січня 2018 року набрали чинності. Серед іншого ознайомились із нормами Закону України від 07 грудня 2017 року № 2245-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», №2233-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», ЗУ «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Детально зупинились на внесених законами змінах в частині адміністрування податку на додану вартість, акцизного податку, податку на прибуток підприємств, трансфертного ціноутворення, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку (спрощена система оподаткування), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю, екологічного податку і рентної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших питаннях. Також, платники податків отримали інформацію щодо поновлення електронних ключів, розблокування податкових накладних, можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного режиму.

Учасники семінару ще довго спілкувалися з лектором та податківцями, користуючись нагодою отримати роз’яснення та відповіді на свої питання в атмосфері жвавого діалогу.

Крижопільське відділення Могилів-Подільської ОДПІ

ГУ ДФС у Вінницькій області