Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Платники Піщанського краю відвідали семінар з новацій законодавства

19.01.2018

У приміщенні Піщанського відділення Могилів-Подільської ОДПІ відбувся семінар з платниками податків юридичних та фізичних осіб, приурочений  змінам у податковому законодавстві.

Відкрила семінар заступник начальника-начальник Піщанського відділення Могилів-Подільської ОДПІ Ніна Петрівна Босовська. Вона поінформувала присутніх про стан забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів, про реформування фіскальної служби, надання адміністративних послуг працівниками ДПІ, розширення кількості електронних сервісів ДФС. Акцентувала увагу на нових можливостях електронного кабінету платника податків, зокрема, для платників ПДВ та вкотре закликала бути обачними і не піддаватися на провокації телефонних шахраїв. 

Потім лектор Вінницької обласної організації «Знання» Раїса Кирилюк ознайомила присутніх з останніми новаціями, які відбулись у сфері оподаткування. Розкрила окремі нюанси ведення бухгалтерського обліку та адміністрування податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших питаннях.

По завершенню семінару учасники зібрання отримали відповіді на свої запитання.

Піщанське відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області