Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Спрощенці Крижопільщини збільшили сплату єдиного податку

15.02.2018

Впродовж 2017 року платники Крижопільщини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, спрямували до місцевих бюджетів 20150,8 тис. грн єдиного податку. За словами заступника начальника – начальника Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Людмили Сузанської – це на 4,1 млн. грн., або 25,5 відсотків більше аналогічних надходжень за 2016 рік.

 У структурі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку внесок юридичних осіб – спрощенців складає 63,5 відсотки, або 12791,5 тис. грн. Решту (36,5 відсотків, або 7359,3 тис. грн.) коштів сплатили громадяни – підприємці. Позитивна динаміка надходжень єдиного податку у 2017 році проти минулорічного спостерігається як у юридичних осіб – спрощенців, так і у фізичних осіб-підприємців. У перших приріст єдиного податку склав 1,6 млн. грн., або 39,6 відсотків, у других – 2,5 млн. грн.,  або 60,4 відсотків.

Підсумовуючи Людмила Сузанська наголосила, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, платники єдиного податку забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї місцевої громади.

Крижопільське відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області