Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Могилів-Подільській податковій відбулася зустріч з представниками бізнесу

22.02.2018

Днями у Могилів-Подільській ОДПІ відбулась зустріч в. о. начальника інспекції Миколи Суржикова з представниками бізнесу. Відкриваючи зустріч, він подякував присутнім суб'єктам підприємництва за їх внесок у формування бюджетів всіх рівнів.

Посадовець зазначив, що завдяки проведеній роботі за 2017 рік платниками Могилів-Подільської ОДПІ до бюджетів усіх рівнів сплачено 1147,6 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. У порівнянні до минулого року надходження зросли на 334,8 млн. грн. З них до державного бюджету сплачено 516,9 млн. грн, до місцевих бюджетів – 630,7 млн. грн., Найбільшу частку у доходах державного бюджету займають податок на додану вартість (55,4 відсотків), податок на доходи фізичних осіб (27,4 відсотка),  військовий збір (8,7 відсотків), податок на прибуток (3,2 відсотка).

До місцевого бюджету мобілізовано платежів в сумі 630,7 млн. грн. Найбільшу питому вагу в наповненні місцевого бюджету займає  податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 421,4 млн. грн., або 66,8 відсотків загальних надходжень. Виконання показників загального фонду місцевого бюджету за січень – грудень 2017 року Могилів-Подільською ОДПІ забезпечено  на 116,4 відсотків.

Учасників зустрічі поінформовано про зміни податкового законодавства, які набрали чинності у 2018 році. Нагадали про перелік адміністративних послуг, які можна отримати у місцевому Центрі обслуговування платників, а також про порядок надання податкової звітності за 2017 рік.

За словами в.о. начальника інспекції Миколи Суржикова, для зручності платників вже кілька років успішно працює сервіс фіскальної служби України «Електронний кабінет платника», за допомогою якого можна не тільки подати всю податкову звітність, не відвідуючи податкову інспекцію, а й перевірити стан розрахунків за всіма видами податків, одержати довідку про доходи тощо.

Присутні суб'єкти підприємництва відзначили високу якість обслуговування платників. Адже у ЦОП Могилів-Подільської ОДПІ відсутні черги, а кожен відвідувач може отримати консультацію та практичну допомогу щодо заповнення звітності.

Могилів-Подільська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області