Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Крижопільському відділенні Могилів-Подільської ОДПІ зустрічалися з представниками органів місцевого самоврядування

22.02.2018

Доброю традицією на Крижопільщині стали зустрічі та «круглі столи» податківців із представниками органів місцевого самоврядування району. Ось і нещодавно вони обговорювали цьогорічні зміни окремих норм Податкового кодексу України.

Говорили, зокрема, про скасування обмеження застосування пільги до однієї ділянки із сплати земельного податку фізичним особам, про внесення змін відносно податкових повідомлень-рішень, про нову форму рішень про встановлення місцевих податків і зборів тощо.

У заходах брали участь заступник начальника – начальник Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Людмила Сузанська та фахівці інспекції.

Під час кожного заходу Людмила Сузанська детально аналізувала діючі рішення сільських рад щодо прийнятих ставок податків, розповідала про скасування обмеження при наданні законодавчо прийнятих пільг по землі та про нововведення при врученні  податкових повідомлень рішень, нагадувала про необхідність донесення до односельців інформації про перелік доходів, які потребують обов’язкового декларування,  звертала увагу на необхідність проведення звірки громадянами платниками земельного податку або податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, при наявності нереальної заборгованості чи документально підтверджених розбіжностей. 

Також, представники сільських рад були поінформовані, що місцеві ради зможуть переглянути ставки місцевих податків і зборів протягом 2018 року відповідно до Закону України від 07 грудня 2017 року N 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», який набрав чинності 01 січня 2018 року. Згідно з нормою цього закону у 2018 році до рішень про встановлення місцевих податків і зборів, прийнятих органами місцевого самоврядування не застосовуються вимоги щодо стабільності податків та зборів, їх ставок, а також податкових пільг протягом бюджетного року, щодо оприлюднення рішень про встановлення місцевих податків та зборів до початку бюджетного року та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Також, Законом № 2245 внесено зміни, відповідно до яких, копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається місцевими радами в електронному вигляді у 10-денний строк з дня прийняття (але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлених місцевих податків та зборів або змін до них) до органу ДФС, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів.

Учасники зібрань відмітили актуальність та своєчасність обговорених питань. Отримали вичерпні відповіді на свої питання та домовилися про подальшу співпрацю.

Крижопільське відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області