Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У фіскальній службі Тульчинщини гасили пожежу

06.04.2018

Зразу ж зауважимо, що була вона навчально-тренувальною під час занять із протипожежної безпеки та поводження зі зброєю і боєприпасами. Для цього у переддень свят до Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ завітали фахівці місцевої Служби порятунку.

Працівникам фіскальної служби розповіли про небезпеку, яку приховує у собі вогонь, порядок дій у разі виникнення пожежі, способи виклику пожежно-рятувальної служби “101”, шляхи евакуації а також безпечні маршрути виходу з приміщення. Потім перейшли до практичних занять – гасіння пожежі на початковій стадії. Окрім того, провели інструктаж щодо поводження зі зброєю та боєприпасами.

Податківці, отримавши реальну нагоду загасити вогонь вогнегасником, з цікавістю та відповідальністю долучились до проведення практичних занять.  Адже неухильне дотримання правил пожежної безпеки та правил безпеки при поводженні зі зброєю та боєприпасами дозволить зберегти і своє життя, і життя оточуючих, і майно.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області