Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя

11.04.2018

Днями у Могилів-Подільській ОДПІ відбувся семінар з платниками податків – юридичними особами та фізичними особами-підприємцями на тему «Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту». У семінарі взяли участь заступник начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб Могилів-Подільської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій  області Оксана Чорна та спеціаліст Могилів-Подільського центру зайнятості – Тамара Пірус.

Учасники семінару розглянули найбільш актуальні проблеми щодо легалізації діяльності працівників підприємств району та міста, питання виведення зарплатні з тіні, а також потребу підвищення поінформованості населення та фізичних осіб – підприємців про переваги легального працевлаштування, в рамках законодавства.

«Працівник, який не оформлений офіційно, втрачає свій трудовий та страховий стаж, а також і можливість отримання лікарняних, декретних компенсацій тощо. Таку людину можуть в будь-який момент звільнити без пояснень і навіть без виплати заробітної плати», - зазначила Оксана Чорна та додала, що працівники органів ДФС Могилів-Подільщини спільно з органами місцевої влади здійснюють постійний контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Адже зарплата «в конверті» - це не лише позбавлення соціальних гарантій працівника, а й недоотримані бюджетом податок на доходи фізичних осіб, військовий збір та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Окрім іншого, Оксана Чорна нагадала всім присутнім, що до 2 травня триватиме кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. До цього часу всім, хто отримав додаткові доходи, які за законом необхідно задекларувати, необхідно подати податкову декларацію.

Могилів-Подільська ОДП ГУ ДФС у Вінницькій області