Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Зустріч із аграріями Вінницького та Тиврівського районів

12.04.2018

Днями заступник начальника – начальник Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Ігор Бондар мав спілкування з представниками сільськогосподарських підприємств Вінницького та Тиврівського районів, що перебувають на обліку у Вінницькій ОДПІ.        

Приводом до спілкування стали дані аналізу, проведеного ГУ ДФС у області, за якими, при однакових умовах та при однаковій кількості земель, аграрії виробники мали у минулому році різну результативність діяльності. Під час зустрічі відверто говорили про причини низької рентабельності господарств, обговорювали питання щодо перспективи посівної 2018 року, прогнозу урожайності та збільшення обсягів реалізації.     

Окрім іншого, наголошувалось на недопущенні мінімізації сплати податків, роз’яснювались переваги легалізації заробітної плати та доходів громадян, залучених до виробництва, правильності формування витратної частини та шляхів зменшення від’ємного значення з ПДВ.         

Також платників поінформували про цьогорічні зміни податкового законодавства, зокрема, стосовно оподаткування сільгоспвиробників, підвищення розмірів соціальних стандартів, новації зі сплати ЄСВ фермерськими господарствами та акцентували увагу на законодавчих нормах щодо документального оформлення та використання земель сільськогосподарського призначення.    

Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області