Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про майнові податки – головам сільських та селищних рад

16.04.2018

Нещодавно у приміщенні Вінницької районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада з головами сільських та селищних рад та головами об’єднаних територіальних громад району. Про новації податкового законодавства в частині оподаткування майновими податками розповідав присутнім заступник начальника – начальник Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Ігор Бондар. Зокрема, посадовець зупинився на змінах законодавства у частині сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки громадянами, необхідності проведення звірки з податковим органом та розширення кола пільговиків.  

Оскільки надходження майнових та місцевих податків і зборів є основним джерелом наповнення бюджетів територіальних громад, від яких напряму залежить забезпечення їх достойного функціонування та розвиток, зокрема, вдосконалення місцевої інфраструктури та фінансування її соціальних програм, посадовець акцентував увагу присутніх на необхідність зваженого підходу органів місцевого самоврядування до встановлення ставок податків на майбутні роки та розповів про новий механізм оприлюднення рішення про встановлення ставок місцевих податків та зборів  або про внесення змін до них.

Не оминув увагою Ігор Бондар і питання декларування доходів громадян, нагадав у яких випадках громадянин має подати декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня 2018 року, а коли цей обов’язок вважається виконаним без подання декларації.

Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області