Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Крижопільщині зустрілись податківці та очільники місцевих рад з питання новацій в оподаткуванні майнових податків

06.06.2018

Нещодавно в актовому залі Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ відбулася нарада з головами сільських та селищної рад району. Про новації податкового законодавства в частині оподаткування майновими податками розповідала присутнім заступник начальника – начальник Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Людмила Сузанська.

Зокрема, керівник зупинилася на змінах законодавства у частині сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки громадянами. Наголосила на необхідності проведення звірки з податковою інспекцією щодо наявних об’єктів оподаткування у платників та внесення змін по пільгових категоріях громадян, відповідно до прийнятих законодавчих змін.  

Оскільки надходження майнових та місцевих податків і зборів є основним джерелом наповнення бюджетів територіальних громад, від яких напряму залежить забезпечення їх достойного функціонування та розвиток, зокрема, вдосконалення місцевої інфраструктури та фінансування її соціальних програм, Людмила Степанівна акцентувала увагу присутніх на необхідності зваженого підходу органів місцевого самоврядування до розміру встановлюваних ставок податків на майбутні роки, вкотре розповіла про новий механізм оприлюднення прийнятих рішень по місцевих податках і зборах чи змін до них.

Також, посадовець не оминула увагою питання декларування доходів громадян, озвучила підсумки цьогорічної деклараційної кампанії та ще раз нагадала, в яких випадках громадяни мали подати декларацію до 1 травня 2018 року, а хто зможе зробити це до його закінчення.

На завершення наради та жвавого обговорення нововведень Людмила Степанівна відповіла на запитання присутніх.

Крижопільське відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області