Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Флешмоб з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати відбувся у Тульчині

01.06.2018

Днями, на завершення тижня інформаційно-роз‘яснювальної роботи  з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, з ініціативи Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ, відбувся тематичний флешмоб.

Нагадаємо, що відповідно до законів України “Про зайнятість населення”, “Про місцеві державні адміністрації”, у зв’язку із тіньовою зайнятістю населення та з метою проведення постійної системної роботи щодо захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, у Тульчинському районі створену робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Працівники податкової служби району неодноразово протягом поточного року проводили семінари, співбесіди та заслуховування керівників і головних бухгалтерів підприємств Тульчинського району з питання нарахування та виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального рівня та легалізації найманих працівників.

Під час проведення флешмобу, фізичні особи-підприємці, їх наймані працівники та жителі міста мали змогу переглянути презентаційні матеріали та відеоролики з висвітленням питань «тіньової» зайнятості, а також  ризиків, які виникають внаслідок неофіційного працевлаштування. 

Усім присутнім на заході підприємцям та працівникам торгівельного комплексу, де проводився захід, учасники флешмобу роздали тематичні листівки та буклети.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області