Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На контролі тульчинських податківців - наповнення місцевих бюджетів

06.06.2018

Протягом квітня-травня 2018 року Тульчинським  відділенням Немирівської ОДПІ ініційовано та проведено ряд інформаційних і роз’яснювальних заходів, зустрічей з питань порядку нарахування та сплати фізичними особами податку на нерухоме майно і плати за землю.

Зокрема, головний державний інспектор Аліна Чорноморець провела зустріч із представниками органів місцевого самоврядування щодо забезпечення повноти нарахування та сплати податку на нерухоме майно та плати за землю, які є вагомим внеском у наповненні місцевих бюджетів. Вона пояснила порядок вручення повідомлення-рішення платникам податків фізичним особам, та звернулась до присутніх з пропозицією співпраці по даних питаннях. Адже завдяки тісній співпраці органів місцевого самоврядування та представників фіскальних органів можна забезпечити збільшення надходжень до місцевих бюджетів, а отже і поліпшення економічного стану територіальних громад.

А нещодавно працівники місцевої податкової служби взяли участь у роботі бюджетної комісії Тульчинської об’єднаної територіальної громади. Цього разу на ній розглядалося питання про порядок нарахування податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки та про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік, з урахуванням ПКМУ №483 від 24.05.2017р.

Також податківці Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ взяли участь у проведенні громадських слухань на тему «Обговорення проекту рішення про встановлення ставок та пільг з податку на нерухоме майно». За результатами засідання винесено протокол стосовно озвучених пропозицій щодо порядку оподаткування сільськогосподарських будівель та споруд; приватних гаражів та будівель. Обговорювалося питання щодо оподаткування об’єктів нежитлової нерухомості що розміщені на території ринку та в малих архітектурних формах; оподаткування приміщень, які не використовуються в господарській діяльності; порядок визначення стану будівель, які перебувають в аварійному стані; порядок проведення звірки з контролюючими органами тощо.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області