Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Студенти Тульчинського ВПТУ– майбутні бухгалтери завітали до податкової служби району

25.06.2018

В рамках співпраці із навчальним закладом та з метою виховання податкової культури у молоді фахівці Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ  організували зустріч зі студентами  4 курсу Тульчинського ВПТУ в Центрі обслуговування платників.

Модератор ЦОП Аліна Чорноморець ознайомила студентів з роботою Центру та концепцією діяльності. На початку екскурсії фахівець зазначила, що головне завдання роботи Центрів сьогодні – це створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повноти і своєчасності сплати до бюджету усіх податків і зборів. Надалі Аліна Чорноморець провела короткий екскурс по ЦОП, під час якого студенти ознайомились з розташуванням залів та видами послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників та з тим, як правильно користуватись інформаційними матеріалами розміщеними у ньому, висвітлила цікаві для студентів питання, наводячи приклади та зупиняючись на тих чи інших нюансах роботи ДФС. Найбільша зацікавленість у студентів викликала розмова про ведення діяльності та подання звітності суб’єктами малого підприємництва, нарахування штрафних санкцій та відповідальності суб’єкта господарювання.

Екскурсія пройшла у дружній атмосфері. Є впевненість, що подібні зустрічі допоможуть встановити цілісний зв'язок між усвідомленням значимості податків та обов’язковим виконанням громадського обов’язку.

На завершення заходу студенти розповіли про свої позитивні враження, а насамкінець зробили з працівниками  інспекції фото на пам’ять.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області