Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За «круглим столом» фіскали спілкувались із перевізниками

27.07.2018

Нещодавно у форматі «круглого столу» відбулася зустріч керівництва ГУ ДФС у Вінницькій області з представниками бізнесу. Цього разу до спілкування було запрошено суб’єкти господарювання, котрі надають послуги з пасажирських перевезень.

Серед іншого під час зустрічі обговорювались проблемні питання офіційного оформлення найманих працівників, виплати заробітної плати, адекватної для даної галузі, з подальшим перерахуванням до бюджету всіх належних податків і зборів тощо. Йшлося і про відповідальність та фінансові наслідки за порушення у сфері трудового законодавства.

Наприкінці спілкування заступник начальника – начальник Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Ігор Бондар зауважив, що відповідальність щодо виконання своїх обов’язків перед державою, у тому числі і щодо соціального захисту найманих працівників, мають усвідомлювати, не тільки автоперевізники, а й кожен із посадовців, представників контролюючих органів, суб’єктів господарювання та простих громадян регіону. Адже від цього напряму залежить економічний розвиток нашої держави та її подальше процвітання.

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області