Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Для зростання сплати ЄСВ на Могилів-Подільщині співпрацює фіскальна служба та пенсійний фонд

23.08.2018

У рамках такої співпраці днями, під головуванням начальника Елли Луцкевич, відбулась спільна нарада керівництва фіскальної служби району та  представників Могилів-Подільського Пенсійного фонду України.

У ході спілкування розглянули низку актуальних питань, зокрема, щодо вжиття невідкладних заходів для погашення заборгованості з єдиного соціального внеску. Також йшла мова і про спільні заходи у напрямку збільшення надходжень ЄСВ, в тому числі за рахунок легалізації зайнятості громадян.

Посадовці зауважували, що внаслідок випадків несплати роботодавцями єдиного соціального внеску значно скорочуються доходи бюджету Пенсійного фонду України, кошти якого спрямовуються на здійснення пенсійних виплат. А найголовніше – у найманих працівників, що трудяться у таких недобросовісних роботодавців, не зараховується страховий стаж, поки заборгованість не буде повністю погашена.

Підсумовуючи засідання, учасники заходу зазначили, що взаємодія органів Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду, у тому числі в напрямку обміну інформацією, є важливою: для забезпечення своєчасного надходження платежів до бюджетів та цільових фондів, для роботи з боржниками, для мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам тощо.

Могилів-Подільське управління ГУ ДФС у Вінницькій області