Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про новий звіт із ЄСВ говорили на семінарі у податковій

29.08.2018

Топ-темою серпневих семінарів для платників податків, що проводяться щомісячно у Вінницькій ОДПІ, стало питання новацій у звітності з єдиного внеску. Зокрема наголошувалося, що за новою формою роботодавці звітують із ЄСВ за серпень у вересні.

Окрім податківців тонкощі заповнення додатку 4 для роботодавців конкретно пояснювали запрошені фахівці управління Пенсійного фонду у м.Вінниці. Працівники ОДПІ акцентували увагу на формуванні нового додатку 5 для фізичних осіб – підприємців, порядку звітування та сплати ЄСВ при ліквідації суб’єкта господарювання, відповідальності за порушення законодавства по єдиному внеску.

Крім того, висвітлювалися питання щодо новацій у порядку проведення готівкових розрахунків, використання РРО, порядку заокруглення в касових чеках, новацій по податку з доходів фізичних осіб, зокрема, розширення переліку витрат, що дають право на податкову знижку. Не оминули увагою і питання легалізації заробітної плати та доходів громадян.

Окремим блоком розглядалися питання оподаткування ПДВ, зокрема, відповідно до узагальнюючих консультацій Мінфіну, питання формування розрахунків коригування до податкових накладних та нових можливостей «Електронного кабінету платника» в частині електронного адміністрування ПДВ.

Наприкінці зібрання платники мали можливість отримати відповіді на свої питання щодо застосування норм податкового та пенсійного законодавства.

Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області