Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Робоча зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Тиврівщини

10.10.2018

Днями у Тиврові відбулася робоча зустріч представників фіскальної служби Вінниччини з керівниками органів місцевого самоврядування Тиврівського району. Від фіскальної служби участь у зустрічі взяли заступник начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Ігор Бондар, начальник Вінницького управління ГУ ДФС у області Віталій Поплавський та начальник Тиврівського відділення Вінницької ОДПІ Ірина Іскра. Тиврівщину представляли – голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, заступник голови РДА Олександр Заворітний, голова Тиврівської райради Ярослав Красовський та Гніванський міський голова Володимир Кулешов.

Метою зустрічі було налагодження конструктивної співпраці щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів. Відтак проведення задля цього заходів щодо легалізації доходів громадян та детінізації заробітної плати найманих працівників.

Також обговорювалися проблемні питання щодо справляння податків, зокрема, які виникли при створенні об’єднаних територіальних громад та у зв’язку з новаціями податкового законодавства щодо сплати ПДФО з оренди паїв.

У ході робочої зустрічі, яка тривала у форматі конструктивного діалогу, вирішили, що з метою подальшої плідної співпраці з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, провести зустрічі з головами сільських та селищних рад.

Вінницьке управління ГУ ДФС у Вінницькій області