Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Крижопільщині платників знайомили зі змінами в законодавстві

31.10.2018

Нещодавно в податковій інспекції відбувся семінар для платників податків щодо легалізації найманої праці та отриманих доходів, а також, розглянули питання законодавчих новацій.

Зокрема присутнім нагадали, про порядок звітування із ЄСВ за новою формою роботодавцям. Розповіли також про тонкощі заповнення додатку 4 для роботодавців, звернули увагу на формуванні нового додатку 5 для фізичних осіб – підприємців та порядку звітування і сплати ЄСВ при ліквідації суб’єкта господарювання. Йшлося і про відповідальність за порушення законодавства по єдиному внеску.

Не оминули увагою і питання легалізації заробітної плати та доходів громадян.

Розглянули новації у порядку проведення готівкових розрахунків, використання РРО, порядку заокруглення в касових чеках, а також, про зміни по податку з доходів фізичних осіб, зокрема, розширення переліку витрат, що дають право на податкову знижку.

Окремим блоком розглядалися питання оподаткування ПДВ, зокрема, відповідно до узагальнюючих консультацій Мінфіну, питання формування розрахунків коригування до податкових накладних та нових можливостей «Електронного кабінету платника» в частині електронного адміністрування ПДВ.

Наприкінці семінару платники отримали відповіді на свої питання щодо застосування норм законодавства та листівки з роз’ясненнями законодавчих норм.