Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Томашпільщині радилися з приводу наповнення бюджетів та детінізації найманої праці

26.10.2018

У жовтні відбулося розширене засідання Громадської ради при Томашпільській РДА за участю представників влади, засобів масової інформації, громадськості, підприємств, установ, організацій, органів місцевого самоврядування, контролюючих органів.

У нараді взяли участь голова Томашпільської райдержадміністрації Олександр Закорченний, фіскальну службу представляв в. о. заступника начальника - начальник Томашпільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ Сергій Кісь. Метою зустрічі було налагодження конструктивної співпраці щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів. Відтак, проведення, задля цього, заходів щодо легалізації доходів громадян та детінізації заробітної плати найманих працівників.

Крім того, обговорили проблемні питання щодо справляння податків, які виникли при створенні об’єднаних територіальних громад, або у зв’язку зі змінами податкового законодавства щодо сплати ПДФО з орендованих паїв. Засідання відбулося у форматі конструктивного діалогу, на завершення якого вирішили, що з метою подальшої співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, провести зустрічі з головами сільських та селищних рад.

Крижопільське управління ГУ ДФС у Вінницькій області