Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Вінницька ОДПІ запросила студентську молодь на гостини

07.11.2018

Вінницька об’єднана податкова інспекція ГУ ДФС у Вінницькій області розпочала цикл осінніх зустрічей із студентами економічних спеціальностей навчальних закладів міста під назвою «Дні відкритих дверей».

У таких екскурсіях зацікавлені як викладачі вишів, що знайомлять майбутніх спеціалістів з можливими місцями застосування економічних знань, так і податківці, що на практиці демонструють важливість своєї професії молоді. Першими у цьому навчальному році до ОДПІ завітали випускні групи бухгалтерського факультету Вінницького технологічно-промислового коледжу ВНАУ. Від фахівців фіскальної служби студенти дізнались і про етапи реформування ДФС, і про її нову структуру та функції, і про новітні електронні сервіси.

А пересвідчитися в нюансах роботи з платниками студенти змогли під час ознайомлення з діяльністю Центру обслуговування платників. У кожному із трьох залів Центру їм продемонстрували процес постійного спілкування з платниками чи то у вигляді видачі довідок, чи у вигляді надання консультацій, чи під час прийому звітності.

Отож наочно студенти пересвідчилися, що, без винятку, вся робота Центру спрямована на якісне та швидке обслуговування платників, яке, звичайно, вимагає ґрунтовних економічних знань та практичних навичок.

Вінницьке управління ГУ ДФС у Вінницькій області