Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зустріч з представниками бізнесу

07.12.2018 -

Днями у приміщенні Вінницької ОДПІ відбулась зустріч начальника Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Віталія Поплавського з представниками малого та середнього бізнесу міста.

На зустрічі обговорювалась низка нагальних питань, у тому числі соціального характеру. Серед іншого пріоритетними з них стали детінізація відносин у сфері зайнятості населення, неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин та відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю.

Також, розмова йшла про роботу Центру обслуговування платників. Йшлося, зокрема, про надання адміністративних послуг та курсу ДФС України на повну автоматизацію процесів у діяльності служби та максимальну кількість он-лайн послуг для платників податків.

Увага присутніх зверталась і на можливості Електронного кабінету платника податків, що вже сьогодні дає змогу платникам податку в режимі реального часу отримати безоплатну консультацію; створити, редагувати, підписувати та надсилати податкову, пенсійну та статистичну звітність до органів ДФС, Пенсійного фонду України та органів статистики, з можливістю звірки наданих відомостей; реєструвати податкові накладні та розрахунків коригування до них; швидко отримати необхідні для ведення діяльності дані тощо.

Також, Віталій Поплавський поінформував присутніх про запровадження сервісу «Електронний чек» та розробку і впровадження нових сервісів ДФС таких як «Електронний акциз» та «Електронний аудит».

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницького управління