Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Задля зняття соціальної напруги у браїлівській громаді

11.12.2018

Днями у Жмеринській райдержадміністрації відбулася зустріч з очільників місцевої влади, самоврядування та фіскальної служби району із представниками Браїлівського цукрового заводу. Участь у спілкуванні взяли голова РДА Олег Легеза, голова райради Василь Малярчук, начальник Жмеринського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Оксана Кузевич, Браїлівський селищний голова Валерій Резедент.

Темою для розмови стала значна заборгованість підприємства зі сплати податків, а також проведення демонтажу обладнання заводу, що спричиняє соціальну напругу в територіальній громаді. Отож у дискусії вишукували шляхи вирішення цих проблем.

Серед іншого Оксана Кузевич нагадала представникам підприємства про нарахування через прострочення сплати податків штрафних санкцій та зупинилась на перспективах погашення боргу в разі початку процедури банкрутства.

У свою чергу Олег Легеза зауважив, що якщо є бажання погасити борги, то шляхи як це зробити можна знайти, а Валерій Резедент зазначив, що покриття боргу перед громадою дало б можливість вирішити ряд проблемних питань.

Після конструктивного спілкування представники підприємства зауважили, що зміст розмови буде доведено до відома керівництва та запевнили присутніх у тому, що ними буде вжито заходів для зміни ситуації на краще.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Жмеринського управління