Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Суб’єктам підприємництва розповіли, як не помилитися при працевлаштуванні працівників

10.12.2018

Легалізація трудових відносин, зокрема, правильне оформлення найманих працівників – чи не найактуальніше питання сьогодення для бізнесу. Серед головних причин - збільшення розміру штрафів за неоформлення трудових відносин, виплату заробітної платні без сплати податків, а також інші порушення у сфері трудового законодавства. Усі вони занадто дорого починають обходитися підприємцям. Під час наради, яка відбулася на початку тижня в райдержадміністрації, обговорювалися важливі питання сьогодення, серед яких, йшлося про те, як запобігти такому становищу та не втрачати кошти на чималі штрафні санкції за неправильне оформлення трудових відносин зі своїми працівниками.

Так, начальник Крижопільського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Людмила Сузанська ознайомила присутніх із законодавчими змінами, які готує 2019 рік, та зупинилася на типових помилках роботодавців, які можна уникнути, зареєструвавшись в електронному кабінеті платника податків. Людмила Степанівна сказала, що найризиковіші галузі, де полюбляють «сірі» та «чорні» зарплати – це торгівля, будівництво, сфера надання послуг. Тож підприємців саме цих галузей, в першу чергу, перевіряють податківці спільно з представниками Держпраці та Пенсійного фонду в рамках боротьби з тіньовим ринком заробітної плати.

Активізація роботи у цьому напрямку дає певні позитивні результати. Проте, головна мета таких перевірок – не кількість штрафів, а нормальна співпраця бізнесу та контролюючих органів.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Крижопільського управління