Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Крижопільські працедавці мають можливість виправити ситуацію з виплатою зарплат

13.12.2018

На минулому тижні на Крижопільщині було проведено три засідання «круглого столу» з питань легалізації найманої праці, отриманих доходів, забезпечення надходжень до бюджетів податків і зборів, зокрема ПДФО та ЄСВ. Під час цих зустрічей начальник Крижопільського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Людмила Сузанська спілкувалася з керівниками фермерських господарств, підприємств та інших установ району.

Посадовець донесла до присутніх інформацію про те, що нині працівники фіскальної служби приходять із перевірками тільки до платників, котрі є у групі ризику, а значить у зоні посиленої уваги. Зокрема це ті, хто виплачує заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня, порушують строки перерахування податку на доходи до бюджету, чи просто не виплачують заробітну плату, тому мають величезні шанси очікувати позапланову податкову перевірку. Також, такі працедавці можуть очікувати з візитами фахівців із місцевих підрозділів Держпраці.

Людмила Сузанська додала, що під час таких спілкувань податківці спільно з роботодавцями не тільки намагаються розібратися у причинах виплати ними низької зарплати, а й допомогти віднайти можливості для її підвищення. Крім того, звернула увагу запрошених на наслідки, до яких можуть привести порушення мінімальних соціальних гарантій найманих працівників та порядку виплати заробітної плати роботодавцями.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Крижопільського управління