Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Жмеринських боржників запрошують до розмови

17.12.2018

З метою підвищення ефективності погашення заборгованості та наповнення бюджетів усіх рівнів фахівці Жмеринського управління ГУ ДФС у Вінницькій області та місцевої РДА спільно з відповідними службами проводять системну роботу в напрямку контролю за платіжною дисципліною підприємств району, зокрема у частині забезпечення виконання зобов’язань перед Пенсійним фондом за сплатою ЄСВ, а також належної сплати усіх податків та орендної плати до бюджетів.

Чергове засідання робочої групи з цих питань відбулось днями у Жмеринській РДА. Головував перший заступник очільника Жмеринської РДА О.Монастирський. До складу робочої групи входили начальник Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Рябоконь, начальник Жмеринського управління ГУ ДФС у Вінницькій області О.Кузевич, заступник начальника Жмеринського районного відділу державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Вінницькій області І.Присяжний. Цього разу до спілкування запросили директора ПСП «Мрія» (с.Демидівка) М.Цехмістра. Мова йшла про невиконання підприємством обов’язку з відшкодування пільгових пенсій в сумі понад 300 тис. грн., а також про погашення заборгованості з виплати орендної плати за землю.

У підсумку директор сільськогосподарського підприємства запевнив членів робочої групи, що докладе максимум зусиль для зменшити до кінця поточного місяця заборгованості з відшкодування пільгових пенсій та погашення боргу з орендної плати.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Жмеринського управління