Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Мурованих Курилівцях відбулось засідання з питань легалізації

15.01.2019

Нещодавно у Мурованокуриловецькій райдержадміністрації відбулось спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю, детінізації економіки району та комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати тощо. Окрім голови райдержадміністрації Сергія Ладана, на зустрічі були присутні голова районної ради Сергій Кушнір, начальник Жмеринського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Оксана Кузевич, селищний та сільські голови.

Йшлося про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Так, Оксана Кузевич зосередила увагу присутніх на своєчасній сплаті податків і зборів та погашення заборгованості перед бюджетами та спеціальними фондами.

У свою чергу директор Мурованокуриловецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Володимир Мельник ознайомив учасників наради про заходи, які проводяться в районі та області щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Войтенко озвучила пропозиції щодо роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Підбив підсумки спільного засідання голова районної державної адміністрації Сергій Ладан.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Жмеринського управління