Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про законодавчі новації інформували платників Крижопільського краю

29.01.2019

Днями, зважаючи на нововведення податкового законодавства, Крижопільське управління Головного управління ДФС у Вінницькій області організувало для платників регіону семінари у смт Піщанка та смт Крижопіль.

Так, відкриваючи зібрання у Крижополі, начальник Крижопільського управління Людмила Сузанська подякувала сумлінним платникам за минулорічні здобутки  та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Продовжили семінарське навчання лектор ТОВ «Знання» та фахівці фіскальної служби, які проінформували присутніх про документи, що з 1 січня 2019 року набрали чинності. Йшлося, зокрема, про Закон України «Про Державний бюджет на 2019 рік», Закони України від 23.11.2018 року № 2628-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», про законодавчі та нормативні документи, які регламентують питання справляння податків, оплату праці, подання звітності, ведення бухобліку тощо.

Виступаючі детально зупинилася на змінах у частині адміністрування податку на додану вартість, акцизного податку, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку (спрощена система оподаткування), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю, екологічного податку і рентної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших питаннях.

Також, платникам нагадали про можливості самостійного отримання інформації через використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного режиму. Учасники семінару не поспішали розходитися, вони ще довго спілкувалися з лектором та податківцями, платники податків мали змогу отримати роз’яснення та відповіді на свої запитання.

Відділ комунікацій ГУ ДФС  у Вінницькій області за інформацією Крижопільського управління