Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Очільників територіальних громад Тиврівщини інформували про новації законодавства

04.02.2019

Днями  у Тиврівській  райдержадміністрації відбулась робоча зустріч представників органів місцевої влади з головами сільських та селищних рад району. Серед запрошених спікерів були і представники фіскальної служби регіону.  

Так, у своєму виступі начальник Тиврівської ДПІ Ірина Іскра акцентувала увагу присутніх на основних напрямках роботи щодо наповнення місцевих бюджетів, пошуку резервів збільшення доходів за рахунок оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, легалізації доходів громадян, детінізації заробітної плати тощо.

А от фахівці Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області  розповідали  про  новації податкового законодавства в частині  справляння  місцевих податків, зокрема, нові вимоги щодо застосування РРО   платниками єдиного податку, розширення переліку підакцизних товарів дозволених для реалізації єдинниками, зміни у адмініструванні земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для сільгоспвиробників, та про новий механізм справляння туристичного збору.  

Не оминули увагою  податківці і питання  цьогорічної кампанії декларування   доходів громадян,  акцентувавши увагу на видах доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню та розширенні переліку витрат, що  дають право на отримання податкової знижки.

Також учасниками зустрічі були представники підрозділу земельних ресурсів та міграційної служби району, які проінформували про актуальні питання роботи та новації законодавства за  відповідними напрямками.  

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницького управління