Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Новини

  • Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує, що відповідно до статті 52 Податкового кодексу України за зверненням платників податків контролюючі органи надають їм безоплатно індивідуальні податкові консультації (далі – ІПК) з питань практичного застосування окремих норм податкового та

  • Протягом січня-травня 2017 року за рахунок вжиття заходів стягнення, передбачених Податковим кодексом України до підприємств-боржників, на Вінниччині забезпечено надходження до зведеного бюджету в сумі 48,5 млн.грн.

  • Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує, що громадяни при отриманні доходів, з яких утримуються податки, зобов’язані надавати податковому агенту інформацію про свій реєстраційний номер облікової картки,

  • З чергової ротації до зони проведення АТО повернулися бійці спеціального підрозділу ДФС «Фантом». Живі, без втрат та поранень. На лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях співробітники податкової міліції виконували завдання з протидії економічній злочинності та контрабанді.

  • У Вінниці днями відбулося засідання «круглого столу». Серед іншого, дискутували з приводу електронних податкових накладних, а саме проблем та висновків тестового режиму.

  • За січень-травень 2017 року Вінниччина перерахувала до держбюджету у вигляді військового збору 149 млн. 765,4 тис. грн. При цьому, як зазначає начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський, перевиконала індикативний показник на 24 млн. 565,4 млн.грн. У порівнянні з аналогічним періодом

  • Згідно з Постановою КМУ від 27.12.2010р. № 1235 "Про затвердження переліку обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу, і доказів існування таких обставин" ( із змінами),

  • Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 жовтня 2015 року №897 викладено у новій редакції.

  • Днями закінчилося проведення ХVІ-ї Всеукраїнської спартакіади серед команд державних службовців апарату облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади Вінницької області.

  • Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно зі співробітниками Держприкордонслужби у прикордонній зоні в Могилів-Подільському районі вилучили партію спирту в кількості 446 дал (декалітрів), що транспортувалася п’ятьма автомобілями.