Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Герої посеред нас

17.02.2017 -

Багато років поспіль працює у керівництві фіскальної служби Вінниччини Олег Федорович Мартинюк. І мало хто з колег та платників податків регіону знає, чому у цієї молодої, відкритої, життєрадісної та енергійної людини давно сиві скроні. Чому іноді на серце лягає смуток ... Він – „афганець” – учасник бойових дій на території Афганістану.

Немало літ зринуло відтоді, але спогади про пережите назавжди залишаються у його пам’яті та ятрять душу. Особливо відчутно це нині, коли на Сході кращі сини нашої неньки України ведуть боротьбу за її незалежність, волю та свободу. Серед них і 14 податкових міліціонерів з Вінниччини, які у складі бійців спецпідрозділу ДФС „Фантом”, на лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях, виконують завдання з протидії економічній злочинності та контрабанді.

Задля вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з ветеранами, учасниками бойових дій на території інших держав. Був присутнім на цій зустрічі і наш герой – перший заступник начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Олег Федорович Мартинюк.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Глава Уряду дякував воїнам-інтернаціоналістам за мужність, витримку та мудрість, наголосивши, що воїни-афганці відіграли значну роль у Революції Гідності та бойових діях проти російської агресії на Донбасі. А потім як символ поваги Прем’єр-міністр вручив воїнам Почесні грамоти Кабінету Міністрів України.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області