Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Останні зміни в законодавстві з оплати праці обговорювали під час „круглого столу”

23.02.2017

Днями у конференц-залі Арт-галереї «ІнтерШик» відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Зміни у трудовому та податковому законодавстві, які набрали чинність з 1 січня 2017 року».

Участь у засіданні взяли – перший заступник начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області Олег Мартинюк, начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, представники виконавчого комітету міської ради м. Вінниці, представників громадських організацій Вінницької області, Ради підприємців при ОДА, Ради підприємців при міському голові м. Вінниці, Громадської ради при ГУ ДФС у Вінницькій обл., Громадської ради при Вінницькій обласній Раді.

За словами першого заступника начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Олега Мартинюка, станом на 01.10.2016 року у Вінницькій області перебувало на податковому обліку 46 тисяч підприємців, які обрали загальну систему оподаткування. Ще  37 тисяч працюють на спрощеній системі оподаткування. „Переважна більшість ФОПів, які виявили бажання закритися, працювали на загальній системі оподаткування. На спрощеній системі закрилося лише 200 підприємців. Тобто, фактично в легальному бізнесі закриття не відбулось. В області жоден об’єкт торгівлі та сфери послуг не припинив свою діяльність”, - зауважив посадовець.

Також Олег Мартинюк зазначив, що з 1 січня 2017 року по 20 лютого 2017 року до фіскальної служби надійшла інформація про прийняття на роботу 11713 людей. Отже, бізнес нашої області позитивно відреагував на останні зміни у законодавстві про працю.

Під час заходу учасники „круглого столу” дискутували з проблемних питань, з якими стикнеться бізнес при проведенні перевірок у зв’язку із змінами у трудовому та податковому законодавстві, що набрали чинність з 01.01.2017 р. (Закон України від 06.12.2016 № 1774-VІІІ, зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР), їх наслідки для економіки України.

Також від підприємців були внесені пропозиції щодо змін до законодавчих актів, процедур проведення перевірок органами Держпраці, ДФС та виконавчими органами об’єднаних громад.

ГУ ДФС у Вінницькій області