Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Руслан Осмоловський: «Нинішня фіскальна служба докорінно відрізняється від тієї, що була раніше»

24.02.2017

У приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області відбулось чергове засідання Громадської ради. Разом з найактивнішими представниками громадськості податкові та митні питання обговорювали начальник ГУ ДФС у області Руслан Осмоловський та заступник начальника Вінницької митниці Ігор Путишин.

Очільник фіскальної служби поділився з присутніми досягненнями  та позитивними напрацюваннями. Так, впродовж січня 2017 року платники податків Вінниччини перерахували до зведеного бюджету майже 980 мільйонів гривень податкових платежів і ця сума більш ніж на 20 відсотків перевищує прогнозовану. При цьому проти січня минулого року надходження до зведеного бюджету зросли більш ніж удвічі. Індикативні показники вдалось виконати за усіма податками і зборами, які адмініструє ДФС у Вінницькій області. А в минулому році Вінницька область увійшла до ТОП-10 бюджетоформуючих областей.

«Сьогодні фіскальна служба докорінно відрізняється від тієї, яка була ще декілька років тому – зауважив посадовець. - Перед усім це реорганізаційні зміни. Приміром, передбачається, що в районах не буде податкових інспекцій - функціонуватимуть лише Центри обслуговування, які надаватимуть адміністративні послуги, виконуватимуть роз‘яснювальні функції тощо. Вся аудиторська служба зосередиться при Головному управлінні».

До слова, нещодавно для вінницьких податкових перевіряючих проводили низку навчальних семінарів представники столичних аудиторських фірм, сертифікованих за міжнародними зразками. «В результаті, - не без гордості констатував Руслан Осмоловський, - тестова перевірка показала досить високий рівень знань наших фахівців».

Заступник начальника Вінницької митниці Ігор Путишин повідомив, що по області з початку 2017 року надходження, в порівнянні з минулорічними, збільшились майже на третину. Також розповів про особливості роботи «єдиного вікна». Зокрема, посадовець зауважив, що з початку запровадження цього сервісу Вінницькою митницею було оформлено близько 1700 декларацій.

Також члени Громадської ради обговорили проблемні питання податкового законодавства та підготували пропозиції щодо його вдосконалення, зокрема, збільшення обсягів оподаткованих операцій для обов‘язкової реєстрації платником ПДВ, введення єдиних  електронних ключів на право підпису всіх електронних документів, заяв, звітів тощо. В трудовому законодавстві представники громадськості Вінниччини пропонують зменшити розмір штрафних санкцій за його порушення, а також привести норми до сучасних тенденцій в бізнесі. Ці пропозиції надалі буде передано до відповідних структур та народних депутатів, які представляють Вінниччину у Верховній раді.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області