Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Якщо замовник - держава

09.06.2017

Платники ПДВ, що здійснюють постачання товарів чи послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів, відповідно до пункту 187.7 статті 187 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) визначають дату виникнення податкових зобов'язань по податку на додану вартість по даті зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку.

Оскільки особливий порядок визначено лише для нарахування податкових зобов'язань по ПДВ,  у разі постачання товарів чи послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів, дата виникнення права на податковий кредит визначається у загальновстановленому порядку за правилом першої події відповідно до пункту 198.2 статті 198 Кодексу. Відповідно, внаслідок встановлення законодавством різних методик формування податкових зобов'язань та податкового кредиту по ПДВ у разі, коли оплата за товари чи послуги проводиться з рахунків Державного казначейства, в окремих податкових періодах може відбутися перевищення суми податкового кредиту над сумою податкових зобов'язань по податку на додану варість.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області