Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У Вінниці співробітники фіскальної служби вилучили фальсифікованого алкоголю та нелегального спирту більш ніж на 2 млн. грн.

06.07.2017 -

Партію алкогольного фальсифікату та рідини з характерним запахом спирту для його подальшого виготовлення виявили та вилучили в рамках операції «Акциз-2017» співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом Прокуратури області.

В ході одночасно проведених санкціонованих обшуків в домоволодінні, гаражному приміщенні та в автомобілях вінничанина правоохоронці виявили та вилучили більше 800 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, а також понад 8 тисяч літрів рідини з характерним запахом спирту – усе розлите в пластикові ємності та 200-літрові діжки. Знайдено також обладнання для незаконного виготовлення фальсифікату – шланги, лійки, порожні поліетиленові ємності по 5-6 літрів.

В ході проведених слічих дій вилучені також автомобілі, в яких зберігалася незаконна продукція. Загальна вартість вилученого склала майже 2,8 млн. грн, в тому числі рідини з характерним запахом спирту й алкогольної продукції на суму майже 2,2 млн. грн.

Слідчими фінасових розслідувань внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України.          

Головне управління ДФС у Вінницькій області.