Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Пакет документів для оформлення результатів перевірки з дотримання контрольованих операцій

13.09.2017 -

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує, що з 1 вересня поточного року набрали чинності форма акту(довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу "витягнутої руки" та Вимоги до його (її) складення", які затверджені наказом Мінфіну від 13.07.2017р. №629. Нагадаємо, що необхідність у вказаних документах передбачена пп. 39.5.2.17 ПКУ.

Звертаємо увагу, якщо за результатами перевірки виявлено, що умови контрольованої операції відрізняються від умов, що відповідають принципу "витягнутої руки" (виявлено відхилення ціни, застосованої в контрольованій операції, від звичайної ціни - для контрольованих операцій, здійснених у 2013 - 2014 роках), що призвело до неправильного розрахунку обсягу оподатковуваного прибутку платника податку та/або заниження суми податку, складається акт перевірки, у разі відсутності таких порушень складається довідка.

Додамо, що акт (довідка) про результати перевірки складається з чотирьох частин: вступної, загальних положень, результатів перевірки платника податків з питань дотримання принципу "витягнутої руки" та висновків. До акта додаються інформативні додатки.

Вищезазначений документ складається у двох примірниках, підписується посадовими особами контролюючого органу, які проводили перевірку,  реєструється та протягом двох робочих днів з дати його (її) складення (реєстрації) вручається посадовим особам платника податків або його представникам під розписку.

Наголосимо, якщо посадова особа платника податків або його представник відмовляються від підписання акта (довідки) про результати перевірки, то посадовими особами контролюючого органу складається відповідний акт, що засвідчує факт такої відмови. Окрім цього в акті відмови від підписання акта (довідки) про результати перевірки зазначається про ознайомлення (чи відмову від ознайомлення) посадових осіб платника податків або його представників зі змістом акта (довідки) про результати перевірки, обов'язки, права і відповідальність платника податків.

В подальшому, один примірник акта (довідки) про результати перевірки з відповідними додатками у день його (її) підписання чи відмови від підписання вручається або надсилається платнику податків чи його представнику.

У випадку відмови платника податків або його представників від отримання примірника акта (довідки) чи неможливості його (її) вручення та підписання у зв'язку з відсутністю платника податків або його представників за місцезнаходженням такий акт (довідка) надсилається платнику податків у порядку, визначеному статтею 58 Кодексу для надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень. При цьому органи ДФС  складають відповідний акт.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області